BORNOVA LG SERVİSİ

Bornova Lg Servisi 0232 271 1411

Bornova Lg Servisi olarak siz müşterilerimiz için en düzgün ve kaliteli hizmeti anında sunmak için yıllara dayanan tecrübelerimizle var olmaktayız.

Lg Teknik Servis olarak 2003 yılından beri hizmet vermekteyiz. % 100 müşteri memnuniyeti odaklı servisimiz daha kusursuz bir hizmet için kendini şartlandırmıştır. Bornova her semtinde klima, kombi, beyaz eşya, televizyon ve buzdolabı gibi elektronik aletlerde uzman kadromuzla teknik servis hizmeti ve güvenimizi sunuyoruz. Siz değerli müşterilerimize en hızlı ve sağlıklı hizmeti sunmak için tam tedarikli ve donanımlı araçlarımızla hizmet veriyoruz.

✅ Bornova Lg Servisi Süresi: 60 dakika
☎️ Bornova Lg Servisi Telefonu: 0232 271 1411
✅ Bornova Lg Televizyon Servisi ✅ Bornova Lg Klima Servisi
✅ Bornova Lg Beyaz Eşya Servisi ✅ Bornova Lg Kombi Servisi

Profesyonel kadromuzla biz ve acil servis ekibimiz yıllara dayanan tecrübelerimizle tüm Lg markalı klima, kombi, beyaz eşya ve televizyon servisleri olarak hizmetinizdeyiz.

Bornova Lg Servisi İzmir ili Bornova İlçesinde Lg Klima Servisi, Lg Televizyon Servisi, Lg Beyaz Eşya Servisi ve Lg Kombi Servisi olarak faaliyet göstermektedir.

Bornova bölgesinde Lg Servisi ihtiyacınız olması durumunda Bornova Lg Servisi İletişim numarası 0232 271 1411 dür. Bizlere ulaşarak Lg Servis talebinde bulunabilirsiniz.